Про це у Фейсбуці повідомило Перше медоб’єднання Львова, передає Укрінформ.
«Одна із найголовніших проблем у лікуванні дітей із вродженими вадами обличчя в Україні – це відсутність вчасної діагностики та розвиненої мережі медзакладів по всій країні, які б могли провести пацієнта шляхом від виявлення вади, створення багаторічного плану для корекції і до низки необхідних хірургічних втручань. Тут недостатньо лише Києва. Так має бути хоча б у найбільших обласних центрах. І я тут, у дитячій лікарні святого Миколая, аби ділитися своїм багаторічним досвідом із вашою чудовою командою, допомагати налагоджувати роботу, представити визнані світові протоколи лікування та техніки втручань», - розповів Хакан Агір.
Під час візиту до Львова разом із командою українських лікарів іноземний спеціаліст працював із багатьма складними випадками: розщілини м'якого та твердого піднебіння, опущення повік, вроджені деформації вух та носа. Всього було зроблено 12 операцій та проведено 25 консультацій.
Хакан Агір шанований спеціаліст у рідній Туреччині та Європі. Він є професором пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, доктором медичних наук, а також головним лікарем Департаменту естетичної, пластичної та реконструктивної хірургії в клініці Acibadem (Туреччина).
Вперше лікар почав приїжджати до України ще до повномасштабного вторгнення, а з 2022-го він постійно буває у Дніпрі, Харкові та Львові. Лише минулого року він провів в Україні близько чотирьох місяців, у 2024-му вже місяць. Лікар Агір допомагає не лише українським діткам, а й пораненим військовим та цивільним. Приїжджає завжди з власної ініціативи та без підтримки будь-яких організацій, бо певен, що його місія – попри війну, допомагати підтримувати стійкість української медицини та розвивати напрямок пластичної хірургії.
Під час свого пʼятого візиту до Львова топовий спеціаліст також оглянув діток, яких оперував під час своєї першої місії – торік у жовтні.
Як повідомляв Укрінформ, у Першому медичному об'єднанні Львова вперше провели операцію з пластики м’язів обличчя, під час якої лікарі повернули красу жінці з Луганщини, обличчя якої понівечив російський боєприпас.
Фото: Facebook / Перше медоб’єднання Львова