Це гарний знак, – Подоляк про дискусію щодо військ НАТО в Україні
Це гарний знак, – Подоляк про дискусію щодо військ НАТО в Україні

Це гарний знак, – Подоляк про дискусію щодо військ НАТО в Україні

Про це 24 Каналу розповів радник голови Офісу Президента Михайло Подоляк, зауваживши, що реакція Путіна та його погрози ядерною зброєю були абсолютно очікуваними. На них взагалі не потрібно звертати увагу, адже це не має сенсу.

Це – потрібна для України дискусія

Як наголосив Подоляк, Кремль вважає, що демократії зараз перебувають у такому ж напівналяканому стані, як до повномасштабної війни Росії проти України. Ні, вони зовсім по-іншому реагують на заяви та дії того ж Путіна та інших його представників.

Звісно, зараз будуть емоційні заяви, що, мовляв, ми нікого не будемо відправляти. Проте факт, що деякі європейські лідери починають про це говорити, що виникає дискусія… Це – добра ознака. І це свідчить про розуміння ризиків, які сьогодні генерує війна,
– сказав Подоляк.

Це вже новий рівень дискусії. Відповідно питання з попереднього рівня мають автоматично позитивно вирішуватися. До прикладу, йдеться про надання Україні більшої кількості зброї – далекобійних ракет, артилерійських боєприпасів тощо.

Україні важливо, аби був консенсус серед західних еліт щодо низки питань. Насамперед Росія має обов'язково програти у війні; Україна має отримати набагато більше зброї, ніж раніше; потрібні будь-які інструменти, які допоможуть вплинути на нинішню ситуацію на фронті.

Тому що це війна визначального плану. Не за територію. Це – визначальна війна про те, якими будуть правила у Європі завтра-післязавтра. Якщо Росія не програє, то ескалації буде набагато більше, ніж можна собі уявити. Постійні політичні вбивства, тероризм, захоплення чи втручання в інші території. Зокрема в країни Балтії; через Чорноморську акваторію; в південному напрямку,
– підкреслив Подоляк.

Чи будуть війська НАТО в Україні: коротко

  • Президент Франції Еммануель Макрон під час спілкування з журналістами заявив, що не відкидає можливості введення військ НАТО в Україну. Однак наразі немає жодного консенсусу щодо цього.
  • Після цього пішла одразу низка різних заяв від країн Заходу, що вони не планують направляти власні війська до України. До прикладу, у США підкреслили, що цього не буде. Але Джо Байден хоче, аби Конгрес нарешті розблокував допомогу для України.
  • Путін, звісно ж, почав погрожувати ядерною зброєю. В Єврокомісії вже відреагували на його дії.
Теги за темою
НАТО Новини політики
Джерело матеріала
loader
loader