Американська технологічна компанія MicroStrategy поповнила свою криптовалютну "скарбничку", докупивши понад 14,6 тисячі біткоїнів. Тепер на її балансі значиться майже 190 тисяч віртуальних монет – це найбільший показник у світі, а прибуток від різниці курсу перевищив $2 млрд.
Про це повідомила прес-служба компанії у записці для інвесторів. Водночас на своїй сторінці в соцмережі X засновник фірми Майкл Сейлор уточнив, що низка угод сукупною вартістю $615,7 млн була здійснена у період з 30 листопада по 26 грудня за середнім курсом $42 110.
Таким чином, станом на 27 грудня MicroStrategy утримує 189 150 BTC – це майже 1% від усіх будь-коли створених біткоїнів. Загалом компанія витратила на криптоінвестиції $5,9 млрд, тобто середня ціна її монет становить $31 168.
Завдяки тому, що з початку 2023 року курс біткоїн зріс більш ніж на 160%, ставка Сейлора спрацювала, а потенційний прибуток його компанії від біткоїну перевищив $2,2 млрд. Однак і ринкова капіталізація MicroStrategy на 86% складається із вартості її біткоїнів.
58-річного Майкла Сейлора журнал Forbes включив до списку найбагатших людей планети, оцінивши його статки в $1,9 млрд. Він вважається одним із найактивніших прихильників біткоїну у великому бізнесі.
В одному з останніх інтерв'ю на каналі CNBC він назвав біткоїн активом, який здатний змінити інвестиційні стратегії по всьому світу, і спрогнозував досягнення цією криптовалютою позначки $1 млн за 1 BTC. За словами Сейлора, це безпосередньо залежить від легітимності біткоїну та попиту на нього серед великих компаній.
Популярність флагманської криптовалюти він пояснює її унікальними перевагами: децентралізованим характером, обмеженою емісією в 21 млн монет і зростаючим прийняттям у світі. Однак через волатильність цього активу вона може як досягти $1 млн, так і знецінитися.
"Якщо біткоїн не прагне нуля, то він досягне $1 млн. Якщо це законний актив для інституційних інвесторів, то йому приділяється недостатньо уваги", - сказав Сейлор.
Раніше OBOZ.UA писав, що біткоїн увійшов до трійки найприбутковіших активів 2023 року. З початку перша криптовалюта перевершила за прибутковістю практично всі традиційні активи.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!