![Угорщина запропонувала вдвічі зменшити допомогу ЄС Україні](https://thumbor.my.ua/DM81E9etdSNptuyhi0tBwxfZ2zg=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F33%2Facb5c9347ceb042fc7b8da95df90c4e5.jpg)
Угорщина запропонувала вдвічі зменшити допомогу ЄС Україні
Угорщина запропонувала зменшити на половину пропонований пакет допомоги Європейського Союзу для України на €50 млрд.
Країна нібито заявила, що €25 млрд буде достатньо. Інша частина може бути виділена пізніше, пише Bloomberg.
Уряд Віктора Орбана посилався на низку проблем, включаючи власну нездатність отримати доступ до критично важливих фондів ЄС через проблеми з верховенством права та корупцією, а також на те, що, за його словами, сусідня Україна погано ставиться до етнічних угорців.
За словами особи, знайомої з переговорами, ЄС може розблокувати майже €13 млрд фінансування для Угорщини цього року, що збігається із зусиллями, спрямованими на те, щоб змусити Орбана поступитися, повідомляє джерело.
Джерело: Gazeta.ua
![loader](/files/images/preloader.gif)