Як ідею поховати український дубляж розкрутили у медіа. Гостя подкасту «Медіуми» — Вікторія Польченко
Як ідею поховати український дубляж розкрутили у медіа. Гостя подкасту «Медіуми» — Вікторія Польченко

Як ідею поховати український дубляж розкрутили у медіа. Гостя подкасту «Медіуми» — Вікторія Польченко

У випуску — про те, як журналісти оцінили ідею народних депутатів прибрати український дубляж із кінотеатрів.

Від «Ура, нарешті поховаємо цей український дубляж» до питання: «А хто в маленькому містечку прийде на повністю англомовний фільм?» А також про те, хто насправді платить за дубляж іноземних фільмів українською і чому правовласники англомовних стрічок у захваті від українського «ЙОЙ»!

Про це ведучі подкасту «Медіуми» Наталя Соколенко та Вадим Міський поговорили з Вікторією Польченко креативною продюсеркою радіо «Промінь», членкинею Київської творчої спілки акторів-дикторів.

Підписатися на подкаст «Медіуми» можна на Apple Podcasts, Google Podcasts, Spotify, SoundCloud, CastBox, NV Подкасти та інших подкастингових платформах.

02:15 «Ура, нарешті настав час поховати цей український дубляж!» короткий зміст законопроєкту, який стосується дубляжу фільмів у кінотеатрах;

04:20 Моя дитина, яка народилася 2008 року не розмовляє російською, моя дитина зростала на гарних зразках українського перекладу, вона навчилася вигукувати не англійською «WOW», а українською «ЙОЙ»!

07:00 Людина переклала 200 фільмів; іноді актори не знають тих слів, які пропонують перекладачі;

09:30 «Вам це смішно?» що думають і скільки платять за українські переклади правовласники кінострічок?

19:50 Візьмімо маленьке містечко, де є один кінотеатр, скільки людей прийде на повністю англомовний фільм?

24:15 Журналісти притисли на гальма законопроєкт про дубляж.

28:30 Український дубляж мейджори визнали одним із найкращих у світі.

в попередніх випусках подкасту «Медіуми» говорили з Дмитром Тужанським про те, як прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан встановив владу над медіапростором у своїй країні, з Вірою Валлє — про утилітарне значення свободи: як бажання бути вільною людиною робить нас ефективними, а небажання перетворює на дурнів, з Галиною Петренко — про авторитет громадських організацій і російську брехню, з Олегом Сампіром — про казкові посади та реальні справи Олександра Вілкула під час великої війни, з Оксаною Скиталінською — про історії на тему здорового харчування, в які нас втягують медіа, з Юрієм Ніколовим — про наслідки скандалу, спричиненого оприлюдненням у медіа історії про корупцію в Міноборони, з Оленою Гусейновою — про скандал із Лінор Горалік та історії, в які нас втягують псевдоліберальні російські медіа, з воєнним істориком Василем Павловим — про «победобєсіє» в масовій культурі, а також із комунікаційницею Веронікою Вельч — про те, як завдяки медіа Трамп став «своїм» для американців. 

Також рекомендуємо: «ДМ» нещодавно запустив подкаст із назвою «Детектор медіа говорить», у якому ми начитуємо найцікавіші статті та рецензії, що виходять на сторінках наших онлайн-видань. Якщо у вас не вистачає часу на читання, ви можете просто слухати нашу аудіоверсію. Підписуйтеся на подкаст та отримуйте доступ до найцікавіших матеріалів «Детектора медіа» у зручному для вас форматі. 

в перші дні повномасштабного вторгнення програмний директор ГО «Детектор медіа» Вадим Міський запустив подкаст «Русскій фейк…» зі спростуваннями проявів ворожої дезінформації. Завдяки «Українському радіо» передача доступна на окупованих територіях. Одна зі слухачок, яка пережила піврічну російську окупацію неподалік Херсона, розповіла, як ця радіопрограма допомогла їй та односельцям «зберегти зв'язок з реальністю» в умовах повної відсутності інших українських медіа. Восени 2022 року подкаст здобув аудіопремію «Слушно» в номінації «Найкраще журналістське розслідування» за вибором аудиторії.  

Теги за темою
Кіно кіновиробництво
Джерело матеріала
loader
loader