![Зеленський розповів про поїздку на фронт та подякував військовим](https://thumbor.my.ua/Gxho3Z2R8-rWaRztKLqs_ydCYa4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Ff0362a727df9471efa706c4a8576d587.jpg)
Зеленський розповів про поїздку на фронт та подякував військовим
Глава держави прокоментував свою поїздку на фронт.
Про це йдеться у соціальних мережах українського президента Володимира Зеленського.
"Підрозділи «Хортиці», які відзначилися в битві за Бахмут, героїчно відзначилися, – молодці, воїни! Наші морпіхи – дуже потужні, дуже акуратні. Дякую, що стараєтеся берегти життя наших воїнів. «Таврія», південь, фронт. Насичений день, багато емоцій…", - зауважив Зеленський.
"Мав честь нагородити наших воїнів, подякувати особисто, потиснути руку. Дякую за всі ваші слова підтримки, хлопці! Дякую за обійми – дуже теплі – усім сьогодні. І дякую за ваші шеврони: це надзвичайно почесно для мене, і про кожен шеврон розповім окремо. Усі наші воїни, від солдата й матроса до генерала, молодці!", - додав глава держави.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)