ГУР: у Росії уражено Сизранський нафтопереробний завод
ГУР: у Росії уражено Сизранський нафтопереробний завод

ГУР: у Росії уражено Сизранський нафтопереробний завод

У ніч на 24 серпня підрозділи Головного управління розвідки Міністерства оборони України у взаємодії з іншими складовими Сил оборони завдали вогневого ураження по об’єкту паливно-енергетичної інфраструктури в Росії. Ціллю став Сизранський нафтопереробний завод у Самарській області. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Генштаб.

Як повідомляє ГУР, Сизранський НПЗ має проєктну потужність до 8,5 млн тонн нафти на рік, що становить понад 3% від загального обсягу нафтопереробки в РФ. Підприємство спеціалізується на виробництві пального та авіаційного гасу, які постачаються російським окупаційним військам.

⚡️Уражено Сизранський нафтопереробний завод – Генштаб pic.twitter.com/pqQv9TemOW

— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) August 24, 2025

На відео з місця події зафіксовано влучання та детонації. Наразі результати завданого удару уточнюються.

У розвідці зазначили, що Сили оборони України системно працюють над зниженням бойового потенціалу російських окупаційних військ і дестабілізацією їхніх логістичних можливостей, щоб примусити РФ припинити збройну агресію.

 

Джерело матеріала
loader
loader