![У Міненерго уточнили, чи буде цього року нове зростання тарифів на світло](https://thumbor.my.ua/U4qzrIK-AjxPrJayOMIFSvJ_rGw=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F252%2F28b6b7a79145e271d160fd8f6399620b.jpg)
У Міненерго уточнили, чи буде цього року нове зростання тарифів на світло
Тарифи на електроенергію для населення до кінця року більше не підвищуватимуться. Про це повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко в ефірі інформаційного телемарафону.
«Про це мова не йде. Ми запропонували термін дії цього рішення до кінця року. Ми подивимся, як у нас буде проходити опалювальний сезон, але у нас є відчуття, що цього рішення буде достатньо, щоб забезпечити проходження сезону і не рухати ціни в подальшому», - сказав він.
Підвищення тарифів на електроенергію для побутових споживачів до 2,64 грн/кВт-год було вимушеним кроком, але це рішення дозволить провести ремонтну кампанію, стабілізувати енергосистему і відповідним чином підготуватися до наступного сезону.
Галущенко додав, що Міністерство енергетики не бачить ризиків віялових відключень електроенергії.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)