"Маємо це серйозно слухати?" Подоляк розкритикував "мирний план" Індонезії щодо врегулювання війни
"Маємо це серйозно слухати?" Подоляк розкритикував "мирний план" Індонезії щодо врегулювання війни

"Маємо це серйозно слухати?" Подоляк розкритикував "мирний план" Індонезії щодо врегулювання війни

Михайло Подоляк наголосив, що війна закінчиться лише тоді, коли Росія виведе свої окупаційні війська з України.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк зазначив, що "мирний план", який запропонувала Індонезія, лише зіграє на руку Росії. Війна закінчиться лише тоді, коли країна-окупант виведе свої війська.  

Про це він написав у Twitter.

"Чергова пропозиція "мирного врегулювання". Цього разу… з Індонезії. І знову цей "дивовижний план", як і інші подібні плани, що періодично артикулюються різними "друзями країни Леніна/Достоєвського", на вигляд є близнюком російської пропозиції… про капітуляцію. #Україна має негайно припинити опір, припинити вогонь по "дружнім російським окупантам", відійти вбік на 15 км і соромʼязливо чекати, доки #Росія разом із "миротворцями» не проведе фейковий референдум 2.0, щоб під дулами автоматів на окупованій території зафіксувати своє право безкарно вбивати… І? Маємо це серйозно слухати? 465 днів війни за свободу, щоб почути чергову пропозицію «стати на коліна?", - йдеться у дописі.

Михайло Подоляк наголосив, що реалістична пропозиція лише одна – щоб війна закінчилась, а світ повернувся до порядку, до міжнародного права, до справедливості, необхідно, щоб Росія забралась із суверенної території України. 

"Негайно. Після цього – переговори щодо буферної зони, ракет, репарацій тощо. І жодного міфічного "врегулювання", під яким розуміють капітуляцію, не треба…", - резюмував радник керівника ОП.

"Мирний план" Індонезії

Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто представив "мирний план" від своєї країни. У ньому пропонується: негайне припинення вогню, створення демілітаризованої зони вздовж лінії бойового зіткнення, створення під егідою ООН миротворчої місії, яка стежитиме за дотриманням режиму припинення вогню, проведення референдумів на окупованих Росією частинах України. 

У МЗС України наголосили, що немає іншого варіанту закінчення війни, як те, що "Росія має забратися із українських територій".

Джерело матеріала
loader