Хмельницька область. Росія вдарила по військових — виведено з ладу п'ять літальних апаратів
Хмельницька область. Росія вдарила по військових — виведено з ладу п'ять літальних апаратів

Хмельницька область. Росія вдарила по військових — виведено з ладу п'ять літальних апаратів

Російські окупанти вдарили по військовому об'єкту на Хмельниччині, виведено з ладу п'ять літальних апаратів. Про це повідомили у Хмельницькій обласній військовій адміністрації.

Повідомляється про низку ударів по об'єктах у регіоні, один із яких військовий.

Продовжуються роботи з локалізації пожеж на складах паливно-мастильних матеріалів та зберігання бойових матеріальних цінностей.

Виведено з ладу п'ять літальних апаратів, йдуть роботи з відновлення злітно-посадкової смуги.

Дані про постраждалих уточнюються.

Раніше головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний повідомив, що росіяни випустили по Україні до 40 ракет Х-101/Х-555 і 35 дронів-камікадзе Shahed-136 в ніч проти 29 травня.

  • Вночі 28 травня 2023 року РФ рекордно атакувала "шахедами" Київ та інші місця. За даними ГШ, 58 дронів з 59 було збито. Наприклад, так. Над Києвом та на підльоті до столиці збито "понад 40". ВСУ пояснили, що "шахедами" РФ намагається заплутати ППО.
  • Міністр оборони Рєзніков заявив про "стовідсоткову" ефективність переданих Британією крилатих ракет Storm Shadow.
  • Подивіться відео, як український дрон прилетів у "Тигр" окупантів, а ще один – в лобове скло вантажівки росіян.

Дивіться також: Український дрон-камікадзе вдарив у російський Patriot – відео враження від першої особи

Теги за темою
війна Обстріл авіація
Джерело матеріала
loader
loader