Посприяло безглузде вилучення: "Шахтар" розгромив "Зорю" та впритул наблизився до "золота" УПЛ

Червона картка на початку другого тайму остаточно поховала мрії луганців про чемпіонство.

"Шахтар" обіграв "Зорю" в центральному поєдинку 28-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок на стадіоні імені Лобановського в Києві закінчився з рахунком 0:3.

Донецький клуб у свій 87-й день народження дуже швидко вийшов уперед. Уже на 5-й хвилині красивим ударом у дальній кут після передачі Олександра Зубкова відзначився Георгій Судаков.

На самому старті другого тайму луганці залишилися в меншості – Ігор Снурніцин не стримав емоцій і в центрі поля вдарив ззаду по ногах Зубкова. Арбітр справедливо покарав гравця "Зорі" прямою червоною карткою.

Команда Ігоря Йовічевича реалізувала чисельну перевагу та до фінального свистка ще двічі вразила ворота суперника. На 59-й хвилині з меж карного майданчика забив Артем Бондаренко, а на 83-й хвилині крапку в грі поставив Кевін Келсі.

"Шахтар" (69 очок) зміцнив лідерство в УПЛ. За два тури до фінішу донеччани випереджають "Дніпро-1" на 5 балів. "Зоря" (61 пункт) йде третьою та втратила шанси на чемпіонство.

У наступному турі "гірники" 28 травня зіграють проти "Дніпра-1" – навіть нічия дозволить "Шахтарю" оформити завоювання титулу. Команда Патріка ван Леувена того ж дня зустрінеться з "Олександрією".

"Дніпро-1" несподівано зазнав фіаско і за два тури до фінішу ускладнив собі боротьбу за чемпіонство

Курйоз голкіпера суперників і яскраве повернення Шапаренка: "Динамо" розбило "Колос" в УПЛ (відео)

"Олександрія" втратила перевагу у два м'ячі та продовжила боротьбу за єврокубки (відео)