Військова тероборони Києва, інструкторка з тактичної медицини Марія Назарова кілька днів тому у своєму Twitter під ніком «Жаба Польова» запустила інтерактивний флешмоб, в якому зіставляють світлини до і під час війни. Її твіт зібрав понад 3,1 мільйони переглядів, низка військових долучилися до флешмобу, проте користувачі соцмереж сприймають його неоднозначно.
Ця свята людина єбашить шоб ця гнида вела своє розгульне життя pic.twitter.com/0vtSGlG5ea
— жаба польова (@sector_m14) May 19, 2023
Марія Назарова опублікувала два фото — на одному вона у військовій формі, на іншому — відпочиває у кав’ярні в яскравій сукні. «Ця свята людина ..ашить, щоб ця гнида вела своє розгульне життя», — підписала фото авторка.
Упродовж вихідних у Twitter з’явилися сотні схожих дописів від військових та парамедиків.
Ця свята людина єбашить щоб ця гнила вела своє розгульне життя https://t.co/X8u9Cx3hiP pic.twitter.com/V6oJEowRfP
— турист тактичний ???????? (@tacticalturist) May 20, 2023
На фото жінки і чоловіки у військовій формі на позиціях або в місцях служби, а також вони — у своєму цивільному житті до війни під час подорожей, прогулянок з домашніми улюбленцями, на вечірках, у клубах і ресторанах.
Ця свята людина десятий рік стирає свої ноги в берцях, шоб ця гнида вела своє розгульне життя. https://t.co/YkF6zSD59c pic.twitter.com/IdB4phK6jG
— безіменна (@pani_kapitan17) May 21, 2023
Підписи під світлинами мають приблизно такий зміст «ця людина воює, щоб ця могла розважатися», при цьому йдеться про одну і туж особу.
Ця свята людина спить, щоб ця гнида могла єбашити pic.twitter.com/rOQqM2EC9h
— medgoblin ???? (@med_goblin) May 20, 2023
Флешмоб, зокрема підтримали звільнений з полону росіян Максим Колесніков, військовий лікар Андрій Сем’янків, відомий як блогер Medgoblin лікар, музикант і радіоведучий Андрій Жолоб, журналіст і телеведучий Віктор Біщук, музикант гурту «Кораллі» Михайло Адамчак та багато інших.
Ця свята людина пішла на свою другу війну, щоб оця гнида жила своє розкішне життя. https://t.co/uohlQCBIR6 pic.twitter.com/xzd2NxH4t4
— Max Kolesnikov (@mx_kolesnikov) May 20, 2023
Коли флешмоб поширився і в українському сегменті Facebook, Марія Назарова опублікувала пояснення, адже виявилося, що не всі зрозуміли його коректно.
«Чомусь багато людей вбачають в ньому «розділення» (здебільшого ті хто навіть не придивився що на фото одна й та сама людина) або навпаки вважають, шо це військові дають індульгенцію тим, хто хоче жити життя. — написала Марія Назарова — Що ж, кожен зрозуміє як захоче, найближче ж до правди те, що ніхто з нас не «народжений для війни», і у всіх військових було життя до війни, яке вони тимчасово поміняли на честь захищати Україну. І так, я хотіла б, щоб більше людей ставали на цей шлях, щоб потім усі жили собі своє розгульне життя».
Фото: Жаба польова / Twitter