У Twitter запустили флешмоб на підтримку ЗСУ
У Twitter запустили флешмоб на підтримку ЗСУ

У Twitter запустили флешмоб на підтримку ЗСУ

Учасники флешмобу своїм прикладом показують, що перемогу треба вибороти усім разом.

Військова тероборони Києва, інструкторка з тактичної медицини Марія Назарова кілька днів тому у своєму Twitter під ніком «Жаба Польова» запустила інтерактивний флешмоб, в якому зіставляють світлини до і під час війни. Її твіт зібрав понад 3,1 мільйони переглядів, низка військових долучилися до флешмобу, проте користувачі соцмереж сприймають його неоднозначно.

Марія Назарова опублікувала два фото — на одному вона у військовій формі, на іншому — відпочиває у кав’ярні в яскравій сукні. «Ця свята людина ..ашить, щоб ця гнида вела своє розгульне життя», — підписала фото авторка.

Упродовж вихідних у Twitter з’явилися сотні схожих дописів від військових та парамедиків.

На фото жінки і чоловіки у військовій формі на позиціях або в місцях служби, а також вони — у своєму цивільному житті до війни під час подорожей, прогулянок з домашніми улюбленцями, на вечірках, у клубах і ресторанах.

Підписи під світлинами мають приблизно такий зміст «ця людина воює, щоб ця могла розважатися», при цьому йдеться про одну і туж особу.

Флешмоб, зокрема підтримали звільнений з полону росіян Максим Колесніков, військовий лікар Андрій Сем’янків, відомий як блогер Medgoblin лікар, музикант і радіоведучий Андрій Жолоб, журналіст і телеведучий Віктор Біщук, музикант гурту «Кораллі» Михайло Адамчак та багато інших.

Коли флешмоб поширився і в українському сегменті Facebook, Марія Назарова опублікувала пояснення, адже виявилося, що не всі зрозуміли його коректно.

«Чомусь багато людей вбачають в ньому «розділення» (здебільшого ті хто навіть не придивився що на фото одна й та сама людина) або навпаки вважають, шо це військові дають індульгенцію тим, хто хоче жити життя. — написала Марія Назарова — Що ж, кожен зрозуміє як захоче, найближче ж до правди те, що ніхто з нас не «народжений для війни», і у всіх військових було життя до війни, яке вони тимчасово поміняли на честь захищати Україну. І так, я хотіла б, щоб більше людей ставали на цей шлях, щоб потім усі жили собі своє розгульне життя».

Нагадаємо, у квітні після оприлюднення частини вихідного коду алгоритму рекомендацій y Twitter, кілька активних користувачів заявили про те, що публікації, пов’язані із ситуацією в Україні маркуються на пониження видимості та охоплення.

Фото: Жаба польова / Twitter

Теги по теме
Facebook Twitter
Источник материала
loader
loader