Суд відмовив УПЦ МП у забезпеченні позову до заповідника "Києво-Печерська лавра"
Суд відмовив УПЦ МП у забезпеченні позову до заповідника "Києво-Печерська лавра"

Суд відмовив УПЦ МП у забезпеченні позову до заповідника "Києво-Печерська лавра"

УПЦ МП просила не допустити її виселення з території Лаври.

Господарський суд Києва відмовив у забезпеченні позову Свято-Успенської Києво-Печерської лаври УПЦ МП до національного заповідника Києво-Печерська лавра. 

Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у телеграмі.

УПЦ МП просила не допустити її виселення з території Лаври.

"Суд відмовив у забезпеченні позову по справі №910/4552/23 від УПЦ до Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" про визнання недійсним правочину щодо односторонньої відмови договору, застосування наслідків недійсності розірвання Договору № 2 від 19 липня 2013 року про безоплатне користування релігійною організацією культовими будівлями та іншим майном, що є державною власністю", - ідеться в дописі міністра.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністр культури Олександр Ткаченко прокоментував агресивні дії представників УПЦ МП, які сьогодні завадили роботі комісії Мінкульту у Києво-Печерській лаврі.

Крім того, ми раніше інформували, що митрополит УПЦ МП Павло пригрозив представникам ЗМІ фізичною силою. Сталося це під час спілкування з пресою біля Києво-Печерської лаври.

Читайте також:

  • Конфлікт у Києво-Печерській Лаврі: що сьогодні відбувається на території заповідника (фото, відео)
  • У Лаврі священник московського патріархату зламав журналістові камеру (відео)
  • Напад на журналістів у Києво-Печерській лаврі: як відреагувала поліція

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело матеріала
loader
loader