/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F417e1f67df1549e78f8d3e4de94f5bc2.jpg)
Екснардепу повідомили про підозру за спробу підкупу мера Дніпра Філатова
Екснардеп запропонував меру Дніпра рекордний хабар.
Колишньому народному депутату України та екстоппосадовцю державної компанії "Укрбуд" повідомили про підозру. Його викрили на спробі підкупу міського голови Дніпра Бориса Філатова. За даними ЗМІ, йдеться про Максима Микитася.
Про це 19 жовтня повідомили в Національному антикорупційному бюро України.
За даними слідства, екснардеп у жовтні 2022 року запропонував Флатову рекордну суму неправомірної вигоди - 22 млн євро. За таку суму підозрюваний просив укладення з підконтрольними йому компаніями контракту з будівництва метрополітену в Дніпрі поза конкурсом.
Кошти обіцяв надавати частинами впродовж дії проєкту – до 2027 року. "Лояльність" Філатова екснардеп оцінив у 10% від вартості проєкту (220 млн євро). Фінансування за проєктом здійснюється коштом кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку.
Варто зазначити, що підозрюваний є також є обвинуваченим в іншій справі, розслідуваній НАБУ і САП, за фактом заволодіння 81 млн грн коштів Національної гвардії. Справа наразі слухається у суді.
Нагадаємо, мер ДніпраБорис Філатов прокоментував справу про спробу його підкупу за 22 млн євро з боку колишнього народного депутата та забудовника. Він розповів, що "витріщив очі від такого нахабства, а потім потопав до НАБУ, як цього прямо вимагає від чиновників закон "Про запобігання корупції".
Воєнний стан на окупованих територіях – у Зеленського прокоментували заяву Путіна
Читайте також:
- Рекордний хабар: колишнього нардепа викрили на спробі підкупити мера Дніпра за 22 млн євро
- Міноборони щомісяця витрачає суму, яку раніше витрачало за рік - Резніков
- В Союзі птахівників України розповіли, коли здешевшають яйця

