Джек Суїні заявив, що може закрити акаунт, який відстежує приватний літак Маска, якщо мільярдер виконає його умови. Зокрема, візьме на борт свого літака і дасть інтерв’ю в повітрі. Про це повідомляє The Insider.
Раніше Джек Суїні відхилив пропозицію Маска про 5000 доларів і безплатну Tesla, заявивши, що він отримує надто велике задоволення від стеження за літаком мільярдера, щоб погодитися на що-небудь менше ніж 50 000 доларів.
«Якби він дозволив мені полетіти з ним на його літаку, записати це і поговорити про це — і, можливо, навіть не заплатити мені ті 50 000 доларів, я б зняв стеження. Це все ще предмет обговорення», — заявив Суїні.
Обліковий запис @ElonJet використовує бота для відстеження літака мільярдера через публічні дані ADS-B. Раніше Суїні стверджував, що видалення його облікового запису «не розв'язже проблему, адже код є відкритим і інші користувачі можуть відтворити його».
Суїні поскаржився, що відстежувати літак Маска стало важче. «Його літак був у Сан-Франциско менш як добу, але це було важко зрозуміти, оскільки це був один із рейсів, де він мав PIA - конфіденційну адресу ICAO, яка маскує особу власника. Це як мати на машині номерний знак, зареєстрований на інше ім’я. Щоб знати, куди летить реактивний літак, потрібна додаткова робота», - розповів він.
Маск не єдина людина, за ким стежить хлопець. Том Круз, подружжя Кардашьян, кілька російських олігархів і навіть співзасновник Microsoft Білл Гейтс – усі вони були в його полі зору. Марк Кубан вважається єдиною знаменитістю, яка уклала угоду зі Суїні про припинення відстеження його рейсів.
Нагадаємо, у березні 2022 року Ілон Маск став власником 9,2% акцій Twitter, пакет акцій міг обійтися бізнесмену майже в $2,9 млрд. Наразі він – найбільший зовнішній акціонер Twitter. За даними ЗМІ, пакет Маска у чотири рази перевищує частку засновника соцмережі Джека Дорсі, який володіє 2,25% акцій компанії.
9 квітня Маск мав стати членом ради директорів Twitter, однак відмовився долучатися до неї.
У травні Маск призупинив угоду про купівлю Twitter через підозру у тому, що у соцмережі наявна величезна кількість спам-акаунтів. 8 липня Маск відмовився від угоди про купівлю платформи, заявивши, що в нормативній заявці Twitter є «оманливі відомості» щодо кількості акаунтів ботів. Twitter заперечив, що Маск запитує інформацію, яка «не існує або вже була надана» і пообіцяв звернутися до суду.
9 липня про підготовку позову проти Ілона Маска повідомив голова ради директорів компанії Брет Тейлор.
У кінці липня Ілон Маск подав зустрічний позов проти Twitter. У ньому він стверджує про шахрайство з боку компанії, порушення контракту та Закону про цінні папери Техасу.
Фото: ElonJet