![До ексголови "Нафтогазу" Коболєва прийшли з обшуками з ДБР: у бюро підтвердили](https://thumbor.my.ua/PAcqtWJRYuwjBA4GQINC6td73e0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F9c0fd168d8dd9e3e4a4e023edc8c78f7.jpg)
До ексголови "Нафтогазу" Коболєва прийшли з обшуками з ДБР: у бюро підтвердили
КИЇВ. 1 лютого. УНН. Державне бюро розслідувань проводить обшуки у колишнього голови Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Андрія Коболєва. Про це журналісту УНН повідомила речниця ДБР Ольга Чиканова.
Деталі
Чиканова підтвердила, що у Коболєва ДБР проводить обшуки.
У ЗМІ повідомляли, що обшуки проходять вдома та в офісі Коболєва.
Пізніше у ДБР офіційно підтвердили, що проводить обшуки у екскерівництва НАК “Нафтогаз України”.
"Державне бюро розслідувань проводить обшуки у колишнього керівництва Національної компанії “Нафтогаз України”, в офісі Акціонерного товариства “Укртрансгаз” та у керівників приватних підприємств. Слідчі (розшукові) дії проводяться в межах досудового розслідування кримінального провадження за фактом незаконного відчуження у 2020 році природного газу на 2,2 млрд гривень", - вказали у бюро.
Доповнення
Уряд 28 квітня 2021 року розпустив наглядову раду та звільнив Андрія Коболєва та ухвалив рішення про призначення з 29 квітня на один рік в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка головою правління НАК “Нафтогаз України”. У НАК заявили, що таке рішення — юридична маніпуляція. У Кабміні сказали, що “дотрималися процедури”.
29 квітня на ротації у верхівці Нафтогазу відреагували у ЄС, США, посли G7, висловлюючи занепокоєння.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)