![На станції метро у Харкові обвалилася стеля: комісія розпочала перевірку](https://thumbor.my.ua/s1ADsY42hATlEPmFX6EuovQ0jNI=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F03945bbd5bcfa4be33c003479e91faa2.jpg)
На станції метро у Харкові обвалилася стеля: комісія розпочала перевірку
КИЇВ. 12 січня. УНН. Сьогодні у вестибюлі на станції харківського метро "Майдан Конституції" обвалилася стеля. Про це у Facebook повідомив прессекретар Харківської міської ради Юрій Сидоренко, інформує УНН.
Деталі
"Там вже працює комісія метрополітену, з'ясовує причини того, що сталося. Найголовніше, що ніхто не постраждав", — написав Сидоренко.
За його даними, стелю "обстукуватимуть" далі. Також планують перевірити стелі у вестибюлях усіх інших станцій метро.
Сидоренко зазначив, що причини обвалу поки невідомі. Їх озвучать одразу після з'ясування обставин.
Нагадаємо
Минулого року у центрі Києва на Майдані Незалежності впала підвісна стеля підземного переходу.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)