У Кремлі вважають, що Німеччина і Франція не будуть проти США в нормандському форматі
У Кремлі вважають, що Німеччина і Франція не будуть проти США в нормандському форматі

У Кремлі вважають, що Німеччина і Франція не будуть проти США в нормандському форматі

За словами Олега Красницького, це питання на сьогодні є "технічним".

Німеччина і Франція, найімовірніше, не будуть проти того, аби США приєдналися до нормандського формату для врегулювання ситуації на Донбасі. Як вважають в Міністерстві закордонних справ Росії, "на сьогодні це технічне питання".

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами виконувача обов'язків директора третього європейського департаменту МЗС Росії Олега Красницького, Франція і Німеччина не будуть проти приєднання США до нормандського формату. Він нагадав, що за часів президентства Барака Обами розглядали таку можливість з американською стороною. "Тому це зараз питання техніки, чи то всередині нормандського формату, чи то ззовні, але завжди визнається значення позиції США у "внутрішньоукраїнському регулюванні", - сказав він.

Варто зазначити, напередодні речник президента РФ Дмитро Пєсков заявив, Володимир Путін "навряд" чи запропонує президенту США Джо Байдену долучитися до "нормандського формату".

Нагадаємо, 6 грудня президенти США, Німеччини, Франції, Італії та Великої Британії висловилися за відновлення перемовин у нормандському форматі. 

Раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив про готовність Києва до будь-яких форматів мирних переговорів щодо врегулювання конфлікту на Донбасі.

Читайте також: 

  • Перші підсумки саміту Байден-Путін: чергове перезавантаження чи розрядка?
  • Путін вимагав від Байдена гарантій щодо НАТО, яке “освоює українську територію”
  • У США внесли зміни до оборонного бюджету щодо санкцій проти "Північного потоку – 2" та військової допомоги Україні

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело матеріала
loader
loader