ФК Буковина U19 завершила перше коло результативною нічиєю

У середу, 20 жовтня, відбувся матч сьомого туру чемпіонату України (U19, перша ліга, група 4).  Про це повідомляє chernivtsisport.com.

Представники КЗ ДЮСШ «Буковина» (Чернівці) грали на виїзді з лідером чемпіонату - командою «Куликів». Цим матчем підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу завершували виступи у першому колі.

На 25 хвилині зустрічі господарі поля вигравали з рахунком 2:0. Відзначилися Іван Дачинський та Богдан Сагайдак. Однак вже через 6 хвилин рахунок був нічийним - 2:2. У лавах буковинської команди голи на свій рахунок записали Артем Почтар і Богдан Столощук. Зрештою, ще до перерви Василь Шомко знову вивів «Куликів» уперед.

А вже на початку другої половини зустрічі Іван Ткачик зробив рахунок 4:2 на користь господарів. Наприкінці гри футболісти чернівецького колективу спромоглися зрівняти результат. Спочатку свій третій гол у чемпіонаті забив Олександр Івасюк, а згодом пенальті реалізував кращий бомбардир гостей Іван Оробець. Підсумок матчу - нічия 4:4.

Підопічні Андрія Лахнюка та Олега Керчу завершили перше коло на четвертому місці - 13 очок у 7 матчах.

«Куликів» U19 - «Буковина» U19 - 4:4 (3:2)

20 жовтня 2021 р. Куликів. 50 глядачів.

Арбітр - Богдан Дмитрук (Луцьк), асистенти арбітра - Роман Любінець (Львів), Степан-Андрій Гой (Львів), спостерігач арбітражу - Андрій Наконечний (Львів).

«Куликів»: Владислав Іжелюк, Богдан Сагайдак, Ілля Поповський, Андрій Трух, Назар Падух, Руслан Мальський, Максим Мацієвський, Іван Ткачик, Василь Шомко, Іван Жуміга, Іван Дачинський. Запасні: Зіновій Футрик, Олександр Дідух, Олексій Гринчишин, Василь Возьний, Павло Колосівський.

«Буковина»: Анатолій Волощук, Іван Макотяк, Микола Лапа (Олександр Божескул, 40), Олег Штефуник, Вадим Гура, Андрій Фучинський, Олександр Таневський, Іван Оробець, Олександр Івасюк, Артем Почтар, Богдан Столощук. Запасні: Андрій Тислицький, Олександр Мігай, Євген Маркін, Максим Куляк, Володимир Шородок, Олександр Скутельник.

Голи: Іван Дачинський (15), Богдан Сагайдак (25), Василь Шомко (37), Іван Ткачик (46) - Артем Почтар (26), Богдан Столощук (31), Олександр Івасюк (84), Іван Оробець (86, з пенальті).

Попередження: Владислав Іжелюк (85) - Олександр Божескул (76), Олег Штефуник (76), Іван Оробець (81), Артем Почтар (82), Олександр Таневський (89).

Вилучення: Олександр Таневський (90).