![На Донбасі у тюрмі російські найманці вбили 3 українців, серед них - чемпіон України з дзюдо Сотников](https://thumbor.my.ua/Fp4fhAP9HdpFyACxLnt6RG8Bq50=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Ffc94d299b7d679ad1baf2a9201e8444b.jpg)
На Донбасі у тюрмі російські найманці вбили 3 українців, серед них - чемпіон України з дзюдо Сотников
Також відоме прізвище ще одного вбитого засудженого громадянина України, а про третього - нічого невідомо.
На окупованій території, в Кіровській виправній колонії №33 так званої "ДНР", вбили трьох засуджених громадян України.
Про це у понеділок, 9 серпня, повідомила радниця голови української делегації в Тристоронній контактній групі Гайде Різаєва, пише "Укрінформ".
"Так, згідно з достовірною інформацією, в одній з колоній так званої "ДНР" 6 серпня були вбиті троє громадян України. Всі вони були засудженими ще до початку війни і відбували покарання на непідконтрольній території. За що вбили - з точністю сказати неможливо. Навіть, якщо це був бунт всередині колонії і з'ясування особистих стосунків між засудженими, то йому мали запобігти", - сказала Різаєва.
За її інформацією, один з трьох убитих громадян - чемпіон України, дзюдоїст із Запоріжжя Євген Сотников, раніше засуджений за вбивство 18-річного хлопця.
Також відоме прізвище ще одного вбитого засудженого громадянина України - це Давидов Олександр. До Різаєвої звернулися його рідні, які проживають на території України, з проханням посприяти у видаванні тіла на підконтрольну територію.
"Слід третього вбитого загубився десь у реанімації Донецька. Відомо, що його відвезли в реанімацію, там він через кілька годин помер... але, інформацію про нього ретельно приховують...", - розповіла радниця, наголосивши, що хоча вбивства громадян України, які відбувають покарання, збройними формуваннями "Л/ДНР" і є протизаконними, але немає можливості сьогодні ні контролювати, ні своєчасно реагувати на події, які відбуваються на окупованій території.
Нагадаємо:
- Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла, що від початку січня 2021 року зросла кількість незаконно утримуваних громадян Українина окупованих територіях Донбасу.
- Також багато українських чоловіків та жінок, яких звільнили з полону на Донбасі, розповіли, що були жертвами сексуального насилля.
Ціна звільнення і приховані факти – Мочанов про обмін полоненим на Донбасі
![Ціна звільнення і приховані факти – Мочанов про обмін полоненим на Донбасі](https://thumbor.my.ua/XOaOVUdJcjHXabdYcePhKtfnPdA=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F430702e722fa5723573ad3f646293fad.jpg)
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)