/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fd50f9d21eef9faf009bb33b399419bae.jpg)
Серце з правого боку: у Львові хірурги врятували малюка з вродженими вадами
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2Fdd7f1ecc84753335c4ce90486c175ebe.jpg)
У Львові протягом року лікували немовля з численними вродженими вадами.
Як повідомили у Львівській міській раді, хлопчик рік лікувався у відділенні хірургії вроджених вад розвитку у Львівській міській дитячій лікарні на вулиці Пилипа Орлика.
«Виписуємо додому нашого Данилка, який народився на 33-му тижні вагітності з численними вродженими вадами. У хлопчика були атрезії шлунку, стравоходу з трахеостравохідною норицею, дванадцятипалої кишки, прямої кишки і товстого кишківника, аноректальна вада. Серед іншого, у Данилка серце з правого боку, тобто має дзеркальне розташування органів та специфічну судинну систему», - розповіла завідувачка відділення хірургії вроджених вад розвитку міської дитячої лікарні Галина Курило.
За її словами, на сьогодні хлопчику вже повністю завершили корекцію внутрішніх органів. Йому успішно провели п’ять реконструктивних операцій, і після року лікування у дитячій лікарні Данилко їде здоровий додому.
У міськраді нагадали, що одноденне немовля рік тому лікарі-хірурги дитячої лікарні оперували 10 годин поспіль, заново сформувавши йому шлунково-кишковий тракт.
«У дитини були настільки делікатні, ніжні тканини, що лікарі використовували нитки з шістьма-сімома нулями, бо товстіші просто прорізали тканини. Це була чітко відпрацьована і до дрібниць синхронна співпраця хірургів та анестезіолога», - розповіли у відомстві.
Медики зізнаються, що то була одна з найважчих операцій за весь час їхньої роботи.
Вас також можуть зацікавити новини
- У Львові лікарі врятували хлопчика із кістою у легені розміром з м’яч (фото)
- У Львові провели надскладну операцію, врятувавши жінці життя (фото)
- Лікар пояснив, чи потрібно приймати вітамін С під час епідемії COVID
Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram
Автор: Мирослава Бзікадзе

