![Хмельницька та Запорізька області остаточно перейдуть до "червоної" зони: стала відома дата](https://thumbor.my.ua/m9DUcHn7Qx7t-aG7ORD5n-W71Ps=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fe12b141d0a89e11283ca75fc83ea2219.jpg)
Хмельницька та Запорізька області остаточно перейдуть до "червоної" зони: стала відома дата
Від п'ятниці, 9 квітня, у Запорізькій та Хмельницькій областях будуть діяти карантинні обмеження "червоної" зони.
Про це розповів міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов.
Рішення віднести ці області до "червоної" зони ухвалила Держкомісія з питань ТЕБ та НС.
"Державна комісія вирішила встановити з 9 квітня 2021 р. "червоний" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Запорізької та Хмельницької областях. Також застосувати на території Запорізької та Хмельницької областей обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для "червоного" рівня епідемічної небезпеки", — йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що у Хмельницькій області зупинили увесь громадський транспорт, немає навіть спецперевезень.
Відео Новини України: Хмельницька обласна рада вирішила запровадити обмеження "червоної" зони
Обмеження "червоної" карантинної зони від сьогодні впроваджують у Хмельницькій області. Це рішення обласної влади, адже кількість хворих у регіоні швидко зростає. Припиняють роботу кав`ярні, ресторани, торговельні центри, ринки. Не курсуватиме громадський транспорт, зачинили заклади освіти. На вулиці всі мають бути у масках. Про ситуацію у Хмельницькій області більше – у прямому включенні. Більше про коронавірус в Україні
![Новини України: Хмельницька обласна рада вирішила запровадити обмеження "червоної" зони](https://thumbor.my.ua/JrFkZIM8b72kj2_1B-wnRZe5BZs=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fbd929a8c0358e22ba4b4f2dd5dcf0930.jpg)
- Telegram
- Messenger
- Viber
- Автор:
- Дмитро Гулійчук
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)