КИЇВ. 2 березня. УНН. Медсестра столичної інфекційної Олександрівської лікарні Марія Гамаюнова, яка вчора зробила щеплення від COVID-19 міністру МОЗ Максиму Степанову, відповіла хейтерам у своєму Facebook, передає УНН.
Цитата:
"Мені так соромно і прикро за людей, які думають, що це фейк, просто немає слів! До останнього не хотіла писати і все це коментувати, але просто вже немає сил це все читати! Так, я та сама Марія Гамаюнова, яка знята на фото з міністром, і яка зробила ту ж саму вакцину, що і Максим Степанов", - написала вона.
Медсестра інфекційної лікарні, через яку за час епідемії пройшли десятки тисяч госпіталізованих пацієнтів, схоже, щиро дивується, як на цій темі можна спекулювати.
"Для тих, хто в танку говорю те, що відбувалося особисто на очах - це правда, нам кололи всім однакову вакцину! Зауважте, міністру також! Під назвою Covishield!", - написала Гамаюнова.
Степанов своїм особистому прикладом показав, що вакцинація від COVID-19 - це не страшно і життєво необхідно, продовжила вона.
"Щодо вітамінів, фізіології, дистильованої води - це маячня! Я особисто це підтверджую! Хтось вважає, що він порушив закон... ні, він сам показав, що це треба зробити всім! І я вважаю, що він молодець! За той час, що я працюю в лікарні, ніколи жоден міністр не приходив до нас робити щеплення і не сидів з нами просто розпитуючи про наше життя і кажучи просто чесно по душам, він провів з нами 30 хвилин чесно з посмішками і без пафосу", - прокоментувала Гамаюнова.
Вона також додала, що в кінці березня міністр Степанов отримає другу дозу вакцини COVISHIELD.
"Та й про реакції руки, голови, температури - рука не відвалилася, температури немає, все просто супер", - резюмувала Гамаюнова.
Вакцинація в Україні
1 березня міністр Максим Степанов публічно вакцинувалася від COVID-19 ввезеною в Україну COVISHIELD (AstraZeneca).
24 лютого стартувала масова вакцинація людей.
Станом на 2 березня скарг на важку "побочку" від вакцини COVISHIELD від українців не надходило.
Рекомбінантна вакцина COVISHIELD розроблена англо-шведською фармкомпанією AstraZeneca спільно з Оксфордським університетом, і вироблена Інститутом сироваток Індії.