/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F25d5487c80c5972c19faeb264ce7e59c.jpg)
Повернення полонених українців з ОРДЛО призупинене – Кравчук
Процес передачі бойовиками полонених українців народному депутату Віктору Медведчуку вже зупинений. Про це в ефірі ток-шоу "Дійові Особи" на "5 каналі" сказав голова української делегації в ТКГ Леонід Кравчук.
"Той літак, який повинен був привезти людей, не вилетів. Не тому, що немає палива або ще чогось. Виникає просте питання: хто летить в літаку? Ці люди мають паспорта? Вони внесені до відповідного реєстру? Це ж не просто подорож на конях – це дуже далека, причому міждержавна дорога. Спочатку вони летять з Донецька до Ростова-на-Дону, потім з Ростова-на-Дону в Мінськ, а потім з Мінська в Україну", – розповів він.
Кравчук, підкреслив, що питання повернення українців з полону – це питання не Медведчука, а питання України.
"Не може приватна особа займатися питаннями такого масштабу без держави, а якщо вона береться за це або це підтримується Росією, то це означає тільки одне: зробити навколо конкретної людини піар для того, щоб підняти його авторитет", – пояснив голова української делегації в ТКГ.

