"Минай" переміг "Дніпро-1" у матчі з вилученням та трьома пенальті

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Дніпро-1" вийшов вперед на 15-й хвилині, коли пенальті реалізував Олексій Хобленко. Закарпатці відігралися наприкінці першого тайму - з одинадцятиметрового забив Анатолій Нурієв.

На 68-й хвилині "Дніпро-1" залишився у меншості через вилучення Хобленка. "Минай" скористався чисельною перевагою на 79-й хвилині, коли відзначився Василь Пиняшко.

На 90-й хвилині Нурієв зробив дубль та зміцнив перевагу своєї команди. "Дніпру-1" вдалося знову забити у відповідь, коли у компенсований арбітром час Дмитро Коркішко реалізував ще один пенальті, проте від поразки гості не врятувалися.

"Минай" переміг" "Дніпро-1" 3:2, набрав 9 очок та займає десяте місце. "Дніпро-1" з 8 пунктами 11-й.

Чемпіонат України

10-й тур

22 листопада

"Минай" – "Дніпро-1" 3:2

Голи: Нурієв, 45+3 (пен.), 90, Пиняшко, 79 – Хобленко, 15 (пен.), Коркішко, 90+6 (пен.)

Вилучення: Хобленко, 68

• Нагадаємо, 21 листопада у 10-му турі чемпіонату України з футболу "Динамо" перемогло у гостях "Інгулець".
  • Також у суботу "Шахтар" на своєму полі не зміг переграти "Олександрію".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb