Три пенальті і вилучення: "Дніпро-1" без тренера програв "Минаю" в матчі УПЛ

"Минай" обіграв "Дніпро-1" в матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч, яка проходила в Ужгороді на стадіоні "Авангард", завершилася перемогою господарів з рахунком 3:2.

Гра для гостей, що прибули до столиці Закарпаття без свого головного тренера Ігоря Йовічевича, у якого було виявлено коронавірус, розпочалася досить непогано. Вже на 15-й хвилині Олексій Хобленко, реалізувавши пенальті, вивів їх уперед.

Господарі відігралися в самому кінці першого тайму. На цей раз арбітр призначив пенальті у ворота "Дніпра-1". 11-метровий удар реалізував Анатолій Нурієв.

На 68-й хвилині гості залишилися в меншості. Пряма червона картка була пред'явлена Хобленку.

Чисельну перевагу "Минай" зміг реалізувати на 79-й хвилині. Василь Пиняшко вразив кут воріт суперника ударом з меж штрафного майданчика. На 90-й хвилині Нурієв забив третій м'яч у ворота гостей.

Однак гості не здалися. На 90+6-й хвилині Дмитро Коркішко, реалізувавши пенальті, скоротив відставання в рахунку до мінімуму. Але відразу ж арбітр дав фінальний свисток.

• "Минай" піднявся на 10-те місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 9 очок.
  • "Дніпро-1" (8 балів), опустився на 11-ту позицію.
  • У наступному турі "Минай" вдома прийматиме "Зорю" (29 листопада), а "Дніпро-1" днем раніше також на своєму полі зустрінеться з "Шахтарем".