Шкуродерку із Запоріжжя, яка на відео знімала вбивства тварин, відпустили додому
Шкуродерку із Запоріжжя, яка на відео знімала вбивства тварин, відпустили додому

Шкуродерку із Запоріжжя, яка на відео знімала вбивства тварин, відпустили додому

24-річну мешканку Запорізької області, яка знущалася над тваринами, відпустили додому. Шкуродерка повернулся на місце свого мешкання.

Цю інформацію підтвердили в пресслужбі Нацполіції Запорізької області.

"На даний момент особа не затримана. В кінці місяця будуть результати експертизи, за ним буде прийнято рішення про оголошення підозри та обрання міри запобіжного заходу", - зазначили в поліції.

5 серпня, співробітники Вільнянського відділення поліції спільно з працівниками відділу протидії кіберзлочинам в Запорізькій області провели за місцем проживання шкуродерки санкціонований обшук. Вилучено матеріали порнографічного характеру.

Також, під час проведення обшуку працівники поліції виявили фото-та відеоматеріали жорстокого поводження з тваринами:  катування та вбивства. Їх фігурантка розповсюджувала в соціальних мережах. Дівчина знущалася над котами, собаками, козами і кролями. Вона топталася по них ногами, душила та катувала.

Вилучене направлено на комп’ютерно-технічну експертизу до Запорізького наукового-дослідного експертно-криміналістичного центру.

Відкрито провадження по ч.1 та ч.2 ст. 301 (Ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) Кримінального кодексу України та ст. 299 (Жорстоке поводження з тваринами).

Нагадаємо, що шкуродерказізналася, чому знімала вбивство тварин на відео. 

 

Джерело матеріала
loader
loader