На Київ насувається гроза, – синоптики
На Київ насувається гроза, – синоптики

На Київ насувається гроза, – синоптики

На Київ насувається гроза, – синоптики.

21/06/2020 - 8:09.

.

У Києві протягом дня 21 червня очікується гроза.

Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

“Часті грозові дощі, шквали, град та навіть смерчі: прогноз погоди на 21 червня Часті грозові дощі, шквали, град та навіть смерчі: прогноз погоди на 21 червня.

Діє з 9-ї до 21-ї години 21 червня”, – йдеться у повідомленні.

Водночас у КМДА закликали дотримуватись основних рекомендацій під час сильного вітру:.

усі вікна будинків щільно закрити, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні;.

вимкнути електроприлади, відключити телевізор від антени, зачинити всі вікна, не підходити до вікон, не братися за металеві вхідні двері;.

якщо ви опинилися на вулиці, то триматися подалі від рекламних щитів, ліній електропередачі, дерев;.

у разі сильного вітру сховатися у найближчому приміщенні або природному укритті;.

уникати перебування поблизу великих дерев, особливо тополь, а також не паркувати поруч із ними автотранспорт.

На природі слід спуститися в низину, відійти від поодиноких дерев (стовпів, веж), відійти подалі від водойм, на відкритій місцевості сховатися у ямку (рів), а групі людей слід розташуватися поодинці, зняти із себе металеві речі та покласти окремо від себе, якщо є гумові або поліетиленові речі, то ними можна вкритися (підкласти під себе), у лісі слід сховатися під невисокими деревами або в кущах.

Окремо зазначається, що під час грози не можна: ховатися під дуже високими деревами, сидіти на галявинах, ховатися під скелями, купатися, йти на відкритій місцевості в мокрому одязі або щільною групою.

Теги за темою
Київ прогноз погоди Укргідрометцентр
Джерело матеріала
loader
loader