Про історію успішного заробітку на акціях біотехкомпанії пише Business Insider із покликанням на інформацію Bloomberg.
Американська фармацевтична компанія Moderna Therapeutics – одна з небагатьох підприємств, що почала тестувати вакцину проти коронавірусу на людях.
Спрингер вклав в фірму 5 мільйонів доларів до того, як вона стала публічною (її цінні папери почали торгуватися на біржах) у 2018 році.
В умовах коронавірусу акції низки біотехнологічних компаній зросли в ціні.
У результаті вартість пакету акцій Moderna, яким володіє Спрингер, збільшилася на 17 000% – понад 800 мільйонів доларів.
Тім Спрингер, професор Гарвардського університету / Harvard University.
Невелика група вчених, керівників компаній та інвесторів змогла отримати вигоду від сектору біотехнологій у 2020 році, як тільки ВООЗ визнала коронавірус пандемією.
Окрім акцій Moderna, популярними для інвестицій стали цінні папери інших американських біотехнологічних підприємств, із-поміж яких Novavax і Gilead.
Станом на четвер, 23 квітня, акції Moderna торгувалися на рівні 50,39 долара за одну штуку.
Таким чином, вартість цінних паперів підприємства зросли на 162% у порівнянні з минулим роком.
Нещодавно Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб США погодилося заплатити компанії Moderna понад 400 мільйонів доларів за розробку вакцини mRNA-1273 проти коронавірусу.
Цікаво, що це не перший великий заробіток Спрингера.
У 1999 році професор заробив близько 100 мільйонів доларів, коли його перший бізнес придбала біофармацевтична компанія Millennium Pharmaceuticals.
За словами Степана Джуса, інвестиційного аналітика компанії "Фрідом Фінанс Україна", Moderna є доволі перспективною фірмою для довгострокових інвестицій в її акції у 2020-2021 роках.
Експерт відзначив, що інвестиції в біотех у 2020 році можуть стати вигідним вкладенням в майбутньому.
Що важливо знати про симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 каналу.