В МОЗ пояснили рішення закрити метро у Києві на карантин
В МОЗ пояснили рішення закрити метро у Києві на карантин

В МОЗ пояснили рішення закрити метро у Києві на карантин

РІшення закрити метро у Києві 18 березня є одним із засобів профілактики поширення коронавірусної інфекції було принциповою позицією.

Про це під час брифінгу повідомив головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Він навів приклад Італії, де подібні заходи були запроваджені у пік захворюваності, але все одно дозволили зменшити на 35-40% кількість випадків інфікування, що реєструються щодня.

"Всі заходи, які вживаються сьогодні, спрямовані на профілактику.

...Окремою принциповою позицією була підтримка з боку протиепідемічних заходів закриття метрополітену, оскільки ми всі знаємо, що таке метрополітен, і знаємо, яка кількість населення проїжджає в одному вагоні, особливо в часи пік, і це надзвичайно тісний контакт, там не допоможуть ні захисні маски, ні інші засоби індивідуального захисту.

Коли в такому тісному контакті з'являється один хворий, то краплі слизу, біологічних рідин стовідсотково потрапляють на слизові оболонки іншої людини, і це призводить до збільшення контактів, які досить важко відслідкувати", - сказав Ляшко.

Він також додав, що Україна діє на випередження.

Зазначимо уряд підтримав рішення заборонити регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні; перевезення більше 10 пасажирів одночасно у трамваях, тролейбусах і автобусах, маршрутному таксі.

Від 17 березня заборонено закладам культури, ТРЦ, ресторанам та іншим закладам харчування, розваг і послуг приймати відвідувачів, а починаючи від 18 березня - перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього та міжнародного сполучення до прийняття окремого рішення.

Джерело матеріала
loader
loader