"Ліверпуль" не зумів здолати команду з третього дивізіону в Кубку Англії, на них очікує перегравання

"Ліверпуль" у рамках 1/16 фіналу Кубка Англії розписав результативну нічию на виїзді проти "Шрусбері Таун" із рахунком 2:2.

На 15 хвилині "мерсисайдці" вийшли вперед завдяки точному удару від Кертіса Джонсона.

На самому початку другої половини гри підопічні Юргена Клоппа подвоїли перевагу - Дональд Лав зрізав м'яч у свої ворота.

Зазначимо, що на цей поєдинок Клопп поставив резервний склад і, здавалося б, він зуміє впоратися з колективом третього дивізіону.

Утім, склалося все інакше.

На 65 хвилині "Шрусбері Таун" скоротив відставання до мінімуму після точного удару з пенальті від Джейсона Куммінгса.

За десять хвилин від цього взяття воріт рахунок на табло несподівано став нічийним, і знову засмутив голкіпера "червоних" Куммінгс.

У завершальний відрізок зустрічі жоден з колективів не зумів забити переможний м'яч, а тому на них очікує перегравання.

Раніше до 1/8 фіналу Кубка Англії пройшли "Манчестер Сіті" та "Манчестер Юнайтед".