Провадження щодо Стефанішиної: у САП зробили заяву
Провадження щодо Стефанішиної: у САП зробили заяву

Провадження щодо Стефанішиної: у САП зробили заяву


Прокурори розпочали кримінальне провадження за фактом можливого зловживання службовим становищем, але підозру ще не оголошували.

У справі, в якій фігурує віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України – міністерка юстиції Ольга Стефанішина, поки не оголошували жодних підозр. Про це увечері в середу, 16 липня, у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі (САП).

“Зважаючи на суспільний резонанс, запити медіа, а також поширення некоректної  інформації, повідомляємо таке. Прокурорами САП розпочато кримінальне провадження за фактом можливого зловживання своїм службовим становищем посадовцями Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (ч. 2 ст. 364 КК України)”, – йдеться у повідомленні.

Водночас у САП підкреслили, що на даному етапі, повідомлень про підозру не оголошувалося.

“Наголошуємо, що на сьогодні жодній особі у цій справі про підозру не повідомлено”, – повідомили у САП.

Там нагадали, що підставою для початку розслідування стали матеріали журналістського розслідування видання Українська правда.

Нагадаємо, у журналістському матеріалі йшлося про те, що АРМА визначило компанію для управління Будинку профспілок у Києві, яка може бути пов’язана з родиною Стефанішиної, зокрема, колишнім чоловіком. За даними розслідування, це вже четвертий коштовний актив, який отримала одна й та сама компанія. Матеріали були передані до НАБУ.

Раніше повідомлялося, що 2 липня за іншого віцепрем’єр-міністра – міністра національної єдності Олексія Чернишова внесли заставу 120 млн гривень, яку визначив суд. Раніше посадовцю повідомили про підозру у зловживанні службовим становищем та одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі для себе та третіх осіб.



Теги по теме
Коррупция
Источник материала
loader
loader