Новий премʼєр Канади назвав «божевільними» заяви про анексію країни
Новий премʼєр Канади назвав «божевільними» заяви про анексію країни

Новий премʼєр Канади назвав «божевільними» заяви про анексію країни

Канада ніколи й за жодних умов не приєднається до США через «фундаментальні» розбіжності між країнами.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявив новий премʼєр-міністр Канади Марк Карні під час першої пресконференції після вступу на посаду.

“Ми ніколи й нізащо у жодному виді чи формі не будемо частиною США. Америка - це не Канада. ... Ми фундаментально різні країни”, - сказав Карні.

Він розкритикував заяву держсекретаря США про те, що Канаді нібито вигідно увійти до складу США “з економічних переконань”. “Це божевілля. Його позиція - божевільна. Це все”, - зазначив новий премʼєр-міністр.

На переконання Карні, “суть Канади означає, що ми не приєднаємося до США, а економіка доводить, що нам не варто цього робити”.

Як повідомляв Укрінформ, президент США Дональд Трамп неодноразово заявляв, що хоче анексувати Канаду. На переконання колишнього премʼєр-міністра Канади Джастіна Трюдо, чинна торговельна війна, розпочата Трампом проти Канади, покликана шляхом економічного тиску анексувати країну.

Фото: THE CANADIAN PRESS

Теги по теме
США Канада
Источник материала
loader
loader