Завищили цифри видобутку вугілля заради премій – повідомлено про підозру т.в.о. керівника ДП «Львіввугілля» та в.о. директора шахти
Завищили цифри видобутку вугілля заради премій – повідомлено про підозру т.в.о. керівника ДП «Львіввугілля» та в.о. директора шахти

Завищили цифри видобутку вугілля заради премій – повідомлено про підозру т.в.о. керівника ДП «Львіввугілля» та в.о. директора шахти

Завищили цифри видобутку вугілля заради премій – повідомлено про підозру т.в.о. керівника ДП «Львіввугілля» та в.о. директора шахти - Фото 1

Згідно з матеріалами слідства, у 2023 році керівник однієї із шахт Львівщини тимчасово виконував обов’язки директора ДП «Львіввугілля». На цей час керувати шахтою він доручив підлеглому працівнику, який мав забезпечити виконання затвердженого плану видобутку вугілля.

Проте, посадовець розумів, що встановлений план виконати не вдасться і він як керівник шахти нестиме за це відповідальність, зокрема може бути звільнений, замість отримати призначення на посаду директора держпідприємства на постійній основі.

Тож, діючи у власних інтересах, в.о. керівника ДП «Львіввугілля», зловживаючи службовим становищем, віддав наказ підлеглому, який тимчасово керував шахтою, внести в офіційні документи неправдиві відомості про перевиконання шахтою плану видобутку вугілля.

Це призвело до безпідставного нарахування та виплати премій йому та іншим працівникам. За один місяць незаконними діями спільників державі завдано збитків на суму понад 2 млн грн.

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури повідомлено про підозру колишньому т.в.о. генерального директора державного підприємства «Львіввугілля» та в.о. директора однієї із шахт у зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки та службовому підробленні (ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 366 КК України).

Пресслужба Київської міської прокуратури

Tweet
Источник материала
loader
loader