Точицький обговорив із міністром культури Люксембургу протидію російській дезінформації
Точицький обговорив із міністром культури Люксембургу протидію російській дезінформації

Точицький обговорив із міністром культури Люксембургу протидію російській дезінформації

Міністр культури та стратегічних комунікацій України Микола Точицький зустрівся з міністром культури Люксембургу Еріком Тіллем, сторони обговорили об’єднання зусиль задля протидії впливу російської дезінформації.

Про це повідомляє МКСК, передає Укрінформ.

Зазначається, що зустріч відбулася на полях міжнародної Конференції "Співпраця заради стійкості".

"У ході розмови йшлося про важливість об’єднання зусиль задля протидії деструктивному впливу російської дезінформації, спробам викривлення історичних фактів та культурної апропріації", - йдеться у повідомленні.

Точицький обговорив із міністром культури Люксембургу протидію російській дезінформації - Фото 1

Крім того, сторони обговорили шляхи реалізації ініціатив зі збереження української культурної спадщини. Особливу увагу було приділено співпраці між українськими і люксембурзькими музеями та організації виставок предметів музейного фонду України у Люксембурзі.

Як повідомлялося, 1 лютого в Ужгороді відбулася перша міжнародна конференція з питань культури "Співпраця заради стійкості" за участі представників понад 20 країн світу.

Результатом роботи конференції стало ухвалення Декларації щодо посилення стійкості культурного сектору України. Декларація передбачає кілька напрямків скоординованих зусиль України та міжнародних партнерів для збереження, захисту культурної спадщини та відбудови культурної інфраструктури.

Теги по теме
Украина
Источник материала
loader
loader