Після війни в Україні можливий сплеск міжнародної злочинності, – Дуда
Після війни в Україні можливий сплеск міжнародної злочинності, – Дуда

Після війни в Україні можливий сплеск міжнародної злочинності, – Дуда

Про це він заявив в інтерв’ю Financial Times, опублікованому 3 лютого.

Ймовірні загрози.

Дуда висловив занепокоєння, що після припинення бойових дій злочинність може поширитися з України до Польщі, а також зачепити Західну Європу та США.

Він провів історичну паралель із подіями 1990-х років, коли після розпаду СРСР і повернення радянських військ з Афганістану в регіоні різко зросли рівень бандитизму та насильства із застосуванням вогнепальної зброї.

«Згадайте, як після розпаду Радянського Союзу організована злочинність охопила Західну Європу і США», — наголосив польський лідер.

Проблеми для України після війни.

Дуда також зазначив, що після укладення мирної угоди Україні необхідна буде масштабна допомога у відновленні економіки та забезпеченні безпеки.

Він звернув увагу на виклики, які можуть виникнути, коли тисячі військових повернуться додому після фронту.

«Багато людей матимуть психологічні проблеми.

У багатьох буде посттравматичний синдром.

Вони повернуться у свої рідні міста і села, а там – зруйновані будинки, зруйновані заводи, відсутність роботи і перспектив», — заявив президент Польщі.

Він закликав міжнародну спільноту готуватися до наслідків війни не лише у військовому, а й у соціальному аспекті, щоб уникнути повторення помилок минулого.

Источник материала
loader