Як передає Укрінформ про це повідомила пресслужба ГУР Міноборони.
“Зв’язок із ГУР віднині також доступний і користувачам Viber - версія Головного бота розвідки у цьому месенджері вже працює”, - ідеться у повідомленні.
У ГУР зазначили, що за понад два роки функціонування Головного бота розвідки Україна отримала тисячі звернень від небайдужих громадян із тимчасово захоплених територій та з РФ, що допомогло знищити тонни ворожої техніки та російських загарбників.
У Viber-версії бота впроваджені технології, які гарантують безпеку користувачів.
“Наш пріоритет - безпека інформаторів. Перед публічним запуском бота ми ретельно його протестували і впевнилися, що ворожі спецслужби не зможуть отримати доступ ані до переписки, ані до даних користувача, який звертається у ГУР МО”, - наголосив представник Воєнної розвідки України Андрій Юсов.
Він додав, що українська розвідка продовжує успішно використовувати чат-боти для збору інформації.
“Нас цікавлять відомості про переміщення військового керівництва загарбників, військово-технічні розробки держави-агресора Росії. Іноді навіть крихта інформації може стати вирішальною”, - зазначив Юсов.
Громадян просять повідомляти через Головний бот розвідки дані про місцезнаходження штабів, техніки та особового складу російської армії.
ГУР опрацьовує кожне повідомлення і б’є по найболючіших для загарбників місцях.
ГУР закликає небайдужих громадян на тимчасово захоплених територіях України та на території Росії передавати важливу інформацію напряму до ГУР МО за посиланнями у Telegram та Viber.
Зв'язатись із ГУР МО України також можна електронною поштою: gur_official@proton.me та через Signal та WhatsApp: +38 096 945 53 41.
Як повідомляв Укрінформ, у ГУР Міноборони України підтвердили cвою причетність до атаки безпілотників на нафтопереробний завод "Роснефти "у місті Саратов РФ у ніч проти 8 листопада.