Сибіга провів закриту зустріч з президентом Туреччини: деталі
Президент Реджеп Таїп Ердоган прийняв у президентському комплексі міністра закордонних справ України Андрія Сибігу, який перебував з офіційним візитом у Туреччині. Зустріч була закритою для преси. Про це повідомляє Dha.
Як згодом зазначила пресслужба українського МЗС, Сибіга спілкувався з Ердоганом про розвиток співпраці між Україною та Туреччиною, особливо в оборонній сфері.
«У продовження його діалогу з президентом України Володимиром Зеленським, я мав честь бути прийнятим президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Ми вдячні президенту Ердогану за його непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України. Крим та інші тимчасово окуповані території належать Україні. Я підкреслив зацікавленість України у подальшому розвитку співпраці між Україною та Туреччиною, особливо в оборонній сфері», – зазначив глава МЗС.
Очільник українського МЗС також наголосив на важливості забезпечення свободи судноплавства в Чорному морі. Крім того, йшлося про шляхи до всеосяжного, справедливого і тривалого миру.
![Сибіга провів закриту зустріч з президентом Туреччини: деталі фото 1](https://thumbor.my.ua/PPu3aDSIaHca5NGmWBQ_bHIa2aA=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F83fe724f32be62300bfe3d318914093b.jpg)
Також зазначається, що Україна обговорить з Туреччиною план перемоги Володимира Зеленського, інтеграцію до НАТО та формулу миру.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)