Розробник створив застосунок «Спимо Вчасно» для відстеження режиму сну
Розробник створив застосунок «Спимо Вчасно» для відстеження режиму сну

Розробник створив застосунок «Спимо Вчасно» для відстеження режиму сну

Застосунок аналізує дані про активність користувачата та вираховує «оцінку» кожної ночі.

Провідний розробник у компанії SoftServe Олександр Галковський створив застосунок «Спимо Вчасно», який допомагає користувачам дотримуватися здорового режиму сну. Про це він розповів на форумі DOU.

«Мені не подобались ті застосунки, які є в маркеті, бо багато з них змушують або користуватись браслетами / годинниками або рахують якісь незрозумілі цикли сну (які, здається, абсолютно випадкові, бо я почуваю себе або добре або ні абсолютно неспівпадаючи з тим, скільки "глибокого сну" чи "поверхневого" сну було) або для чогось записують звуки вночі тощо.

Я хотів створити щось, що заохотить мене лягати спати вчасно і буде достатньо простим», — повідомив Олександр Галковський.

У застосунку «Спимо Вчасно» доступні:

  • Встановлення графіку сну, відповідно до індивідуальних потреб користувача;
  • Моніторинг сну: Перед сном трекер потрібно активувати, і він почне моніторити активність користувача на телефоні, фіксуючи, коли відбулося засинання та прокидання;
  • Оцінка ночі: застосунок аналізує дані та вираховує «оцінку» кожної ночі на основі активності користувача;
  • Досягнення: чим більше хороших ночей, тим більше «ачівок» отримує користувач.
  • Соціальна мотивація: своїми досягненнями можна ділитися із друзями, щоб мотивувати себе та їх.

«Основна ідея в тому, що отримання ачівок і поширення гарних результатів замотивує людину дотримуватись графіку. Звісно, якийсь відсоток відхилення від графіку можливий, і це допускається, бо ми не роботи, а люди. Тим паче, що з божевільним східним сусідом деякі ночі треба проводити в коридорі», — додав Олександр.

Завантажити трекер сну «Спимо Вчасно» з App Store — за посиланням, або з Google Play — за посиланням. Наразі застосунок безплатний.

  • Читайте також: У Дії відображатимуться медичні документи: які саме

Фото: мобільний застосунок «Спимо Вчасно»

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги по теме
Здоровье
Источник материала
loader
loader