Микола Тищенко під час обшуку розбив свій телефон, але «це йому не допоможе», — ДБР
Микола Тищенко під час обшуку розбив свій телефон, але «це йому не допоможе», — ДБР

Микола Тищенко під час обшуку розбив свій телефон, але «це йому не допоможе», — ДБР

Речниця ДБР заявила, що на сьогодні є багато способів зібрати будь-який ґаджет, а інформація, яка зберігалася на телефоні, може стати підставою для додаткових підозр нардепу.

Народний депутат Микола Тищенко під час вручення йому підозри розбив свій мобільний телефон. Проте це не завадить слідству отримати з нього інформацію. Про це розповіла речниця Державного бюро розслідувань Тетяна Сап’ян в етері телеканалу «Київ».

Вона підтвердила справжність відео, на якому Тищенко розбиває свій телефон.

«Це правда, він розбив свій телефон. Але це жодним чином не врятує ситуації, тому що на сьогодні є багато способів зібрати будь-який ґаджет. Все одно будуть проведені експертизи і інформація, яка зберігалася на телефоні, може дуже допомогти слідству в ході розслідування», — сказала речниця.

Вона заявила, що слідство не виключає встановлення інших обставин і фактів, які стануть підставою для оголошення додаткових підозр народному депутату.

Сап’ян додала, що запобіжний захід Тищенку оберуть «сьогодні-завтра» — обвинувачення проситиме для нього цілодобовий домашній арешт.

20 червня у Дніпрі група невідомих напала на колишнього військового спецпідрозділу Kraken Дмитра «Сина» Павлова, коли той гуляв з дитиною. На відео видно, що напад вчинила охорона народного депутата Миколи Тищенка, з яким Павлов посперечався.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак назвав поведінку Миколи Тищенка «ганебною» і «несумісною зі статусом народного депутата». Він заявив, що «правоохоронним органам точно є на що реагувати».

19 липня 2022 року керівництво партії «Слуга народу» достроково припинило повноваження Миколи Тищенка як керівника Закарпатської обласної організації політсили. А в січні 2023 року Миколу Тищенка виключили зі складу фракції «Слуги народу» та позбавили посади заступника голови фракції через його подорож до Таїланду.

Фото: ДБР

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги по теме
ГБР
Источник материала
loader
loader