![Смертність знизили на 31%: як ШІ використовують для діагностики хвороб серця](https://thumbor.my.ua/3RbJTR2Zo6ghEcINMhO6lCKoKKQ=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F79a9974a8fc1b7e2119aae6c57402fc8.jpg)
Смертність знизили на 31%: як ШІ використовують для діагностики хвороб серця
Ба більше, це уже дало гарні результати: використання сучасних технологій допомогло знизити смертність серед госпіталізованих пацієнтів на 31%.
ШІ для діагностики хвороб серця
Для того, аби "навчити" штучний інтелект, фахівці використовували кардіограми. Загалом система опрацювала дані понад 450 тисяч пацієнтів. І тепер алгоритм може пов'язувати закономірності скорочення серця та шанси на життя пацієнтів.
Як тільки ШІ визначає пацієнтів з найвищим ризиком смерті, програма сповіщає про це лікарів і відповідно, вони можуть застосовувати нові підходи для лікування ефективніше і не втрачаючи часу.
Ефективність ШІ
Учені задоволені експериментом, адже завдяки штучному інтелекту вже вдалося знизити загальну смертність на 31%, а ризик смерті від серцево-судинних захворювань – на понад 90%.
Наразі алгоритм ШІ використовують у 14 військових лікарнях Тайваню. І науковці переконані, що їх технологію легко впровадити у будь-яку лікарню світу без значних витрат і дорогого обладнання.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)