![Війська РФ обстріляли житлові квартали Херсона, є поранений](https://thumbor.my.ua/wZvmShFryaw9hqdWZKwI44ajN0o=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F3d292b4cccd10eee5a68de2861e5cf53.jpg)
Війська РФ обстріляли житлові квартали Херсона, є поранений
Поранення отримав 45-річний чоловік. У нього мінно-вибухова і акубаротравма.Під час обстрілу було пошкоджено квартиру потерпілого.
Росіяни обстріляли Херсон, поранено чоловіка. Про це голова Херсонської МВА Роман Мрочко.
“Близько 1-ї години армія РФ обстріляла житлові квартали Херсона з тимчасово окупованого лівого берега. Внаслідок ворожої атаки поранення отримав 45-річний чоловік. У нього мінно-вибухова і акубаротравма. Травмованому надана медична допомога”, – зазначив він.
Під час обстрілу було пошкоджено квартиру потерпілого.
Нагадаємо, окупанти скинули вибухівку на авто “швидкої” у Бериславі. Це сталося на виїзді з міста, коли лікарі поверталися з виклику.
Раніше росіяни скинули 25 керованих авіабомб на Херсонщину. У Бериславі поранено 74-річного чоловіка, у Новобериславі – 54-річного місцевого жителя. В Антонівці поранення отримали 62-річний чоловік та 61-річна жінка.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)