
Зеленський вніс до Ради постанову про звільнення Баканова
Баканова вже відсторонено від посади голови СБУ
Президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді проект постанови № 7564 про звільнення Івана Баканова з посали голови Служби безпеки України.
Текст постави поки відсутній на сайті парламенту.
Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилася інформація, що президент Володимир Зеленський начебто має намір звільнити з посади голови Служби безпеки України Івана Баканова через низку невдалих операцій і втрат у Херсоні.
Згодом Зеленський заявив, що не планує змінювати керівника СБУ і якби хотів звільнити Івана Баканова, то давно б це зробив. А наразі підстав для цього немає.
Вчора президент Володимир Зеленський таки відсторонив від виконання обов'язків Генпрокурорку Ірину Венедіктову та голову СБУ Івана Баканова.
Зеленський вже призначив виконуючим обов'язки генерального прокурора Олексія Симоненка.

Стало известно, на что США могут обменять четыре области в Украине

Захарова вспомнила слова Зеленского о «лохе» и обвинила его в трагедии в Сумах

Ответ на парад. Планы Украины на 9 мая
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F46%2Fc899d3edebdff5d9c9e75f3c7e4cdcad.jpg)
У Путина осталось совсем немного времени откладывать перемирие: что об этом говорит
Россия считает, что время на ее стороне – Каллас
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F09a55b5b69cadd29326480e48190c854.jpg)
В ЕС считают, что США еще не использовали свои инструменты давления на РФ
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F64%2F1342f012a8617d88bc8ac5d04f8e6fa1.jpg)