![ЧНУ-Ок-Ойл серед лідерів у Чемпіонаті України](https://thumbor.my.ua/0eU0MNi-830-o3gZ7GZF2UODltk=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F247%2F4afa001d105747e32e1c44b4e036ca5e.jpg)
ЧНУ-Ок-Ойл серед лідерів у Чемпіонаті України
18-20 лютого в м. Нетішин Хмельницької області проходив ІV тур Чемпіонату України Dmart з волейболу серед чоловічих команд Другої ліги.
У перший день змагань ВК «Ірпінь» (м. Ірпінь) зустрічався з ВК «ЧНУ-Ок-Ойл» (м. Чернівці). Результат зустрічі – 1:3 (22:25, 25:22, 23:25, 22:25) на користь команди з Чернівців.
У другий ігровий день «ЧНУ-Ок-Ойл» змагався з командою ВК «Біоресурс» (м. Житомир). Матч закінчився з рахунком 2:3 (25:23, 27:29, 25:19, 23:25, 11:15) на користь житомирської команди. Про це йдеться на сайті ЧНУ ім. Юрія Федьковича.
Після чотирьох турів наша команда з 17 очками посідає третє місце в групі А.
Склад буковинської команди сформований зі студентів факультетів (економічного; фізичної культури та здоров’я людини; педагогіки, психології та соціальної роботи; математики та інформатики) й навчально-наукового інституту фізико-технічних та комп’ютерних наук Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, а саме: Сергія Турецького, Ігоря Тодосійчука, Богдана Цуркана, Андрія Данелюка, Олександра Корчака, Миколи Мосіна, Євгена Васкана, Анатолія Дилея, Манолія Мігайчука, Костянтина Кузя, Максима Кривого.
Велика вдячність вболівальникам за підтримку й віру в команду, а також ректору Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Роману Петришину і меценату команди Євгену Цурику за можливість брати участь у Чемпіонаті України.
Ігри V туру ВК «ЧНУ-Ок-Ойл» зіграє 4–6 березня у м. Чернівці.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)