![У полтавському СІЗО померла 19-річна дівчина, яка застрелила інструктора в тирі](https://thumbor.my.ua/03E8_k0IJO7gHh3WSR9Q6OIl--k=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fb61377b32c77e0dcae906895da18afa7.jpg)
У полтавському СІЗО померла 19-річна дівчина, яка застрелила інструктора в тирі
29 листопада у полтавському СІЗО померла 19 річна дівчина, яку засудили до 15 років в'язниці за вбивство інструктора у тирі. Про це повідомляє "УНІАН".
За попередньою інформацією, причиною смерті стала епілепсія.
Нагадаємо, 18-річна мешканка Дніпра приїхала до хлопця, з яким познайомилась через інтернет. У Полтаві вона жила півтора місяця. Після сварки з хлопцем пішла до тиру, де була вже не вперше. Там застрелила 64-річного інструктора.
Як повідомляв 5.UA, Вероніку Моторіну, яка застрелила інструктора в тирі, позбавили волі на 15 років. Рішення напередодні ухвалив Жовтневий суд Полтави.
Нагадаємо, громадянка іншої країни, яка навчається в одному з вищих навчальних закладів Івано-Франківська, хотіла "замовити" колишнього чоловіка через незгоду з рішенням суду.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)