![В Україні зробили перше щеплення вакциною від COVID-19 лікарю-реаніматологу на Черкащині](https://thumbor.my.ua/NdzTKLC17CPBtbZ-jhDB_SykDUU=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2Fa96d8cc7929c9e8eaf533252da318935.jpg)
В Україні зробили перше щеплення вакциною від COVID-19 лікарю-реаніматологу на Черкащині
В Україні розпочалась вакцинація від COVID-19. Перше щеплення зробили лікарю-реаніматологу з Черкащини. Про це на брифінгу повідомив голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Скічко. Трансляцію брифінгу вела Черкаська ОДА у Facebook.
"У нас вже є перший вакцинований лікар – це Горенко Євген Васильович, лікар-реаніматолог, який працює в COVID-відділенні. Він лікар в кількох поколіннях, його батько так само працює лікарем з 90-х років, і це фактично така сімейна династія", – заявив Скічко.
Він зазначив, що близько 12:00 24 лютого регіон отримав 16 тис. доз вакцини AstraZeneca, які передбачені для першого етапу вакцинації.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)