В Івано-Франківську розгорнули додаткові ліжка у лікарнях для хворих з коронавірусом
В Івано-Франківську розгорнули додаткові ліжка у лікарнях для хворих з коронавірусом

В Івано-Франківську розгорнули додаткові ліжка у лікарнях для хворих з коронавірусом

В Івано-Франківську розгорнули додаткові ліжка у медичних закладах, де лікують хворих з коронавірусом.

Про це повідомив міський голова обласного центру Руслан Марцінків.

Загалом додатково створили 80 місця для інфікованих COVID-19: пів сотні виділили у Центральній міській клінічній лікарні, а 30 - у Міській клінічній лікарні №1.

За словами міского голови, наразі у у цих двох закладах перебувають 369 пацієнтів з коронавірусом. У центральній лікарні медичну допомогу надають 243 особам, з яких у реанімації перебувають десять осіб, четверо - на кисневих апаратах, а один на штучній вентицяції легень. У лікарні №1 перебуває 126 ініфованих: семеро - у реанімації 7, двоє жихають киснем. Зазначається, що інфікованих на ШВЛ немає.

Слід зауважити, що в місті зафіксовано 2199 випадків захворювання. Протягом вихідних додалося 63 інфікованих.

Як повідомлялося, у понеділок, 17 серпня, в Україні виявили 1 464 випадки коронавірусу. Померло 2 089 людей, з яких 21 особа за останню добу, одужало вже 48 164 людини, з них 342 - за минулу добу. 

Відео Україну розподілили на нові зони за рівнем поширення коронавірусу

Засідання Центральної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій кілька хвилин тому завершилось у Кабінеті Міністрів. Україну розподілили на нові зони за рівнем поширення коронавірусу. Що вирішили чиновники і як зміниться наше життя – у прямому включенні. Більше про коронавірус в Україні

Україну розподілили на нові зони за рівнем поширення коронавірусу

 

Источник материала
loader
loader