
Геращенко розповів, чи планує Аваков таки піти у відставку
Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що міністр Арсен Аваков не мусить йти з посади і не має відповідати за нещодавні події у Кагарлику, Броварах та Одесі.
Натомість покарання мають понести місцеві керівники поліції, заявив заступник міністра в коментарі "Радіо Свобода".
Як зазначив Геращенко, міністр Аваков "ставиться спокійно до будь-яких заяв депутатів про відставку".
Заступник наголосив, що наразі в міністра є підтримка президента Зеленського, прем'єр-міністра та Верховної Ради – і саме завдякаи їхній довірі він і продовжує перебувати на посаді.
"Якщо відбувається якась проблема в якомусь великому закладі, то відповідати повинен безпосередньо начальник, а не та людина, яка займається питаннями організації ефективної роботи... Арсен Аваков перебуває на своєму посту завдяки довірі, яку йому виявляє президент, прем'єр-міністр і Верховна Рада", – підкреслив Геращенко.
Що відомо про останні події, які сколихнули рух "Відставка Авакова"
- Журналісти, активісти та політики вимагають відставки очільника МВС Арсена Авакова у зв’язку з гучними справами, які пролунали протягом недавнього часу. Зокрема, йдеться про зґвалтуванням у Кагарлику та стріляниною у Броварах.
- У Кагарлику 23 травня двоє поліцейських зґвалтували жінку-свідка прямо у відділенні та катували там ще одного чоловіка. Цих правоохоронців вже затримали та взяли під варту, ведеться розслідування. Станом на 4 червня у Кагарлику скоротили весь штат райвідділку.
- А у Броварах на Київщині 29 травня майже 100 перевізників влаштували стрілянину. Поліція затримала 20 учасників гучного інциденту.
- Також на одному з найбільших ринків України – так званому "7 кілометрі" в Одесі вранці 2 червнясталася стрілянина. Хоч ще не усіх учасників масового збройного конфлікту затримали, вже відомо, що до нього причетні і працівники охоронної фірми.
- Відтак, через безсилля та участь правоохоронців у злочинах в Україні вимагають відставки глави МВС. Зокрема, нардепи у парламенті розпочали збір підписів за відставку Авакова.
- 5 червня міністр має виступити у парламенті на годині запитань до уряду. Тим часом під стінами Верховної Ради у Києві, а також у Львові відбудеться 4 акції протесту з вимогою звільнити Авакова.
Дивіться відеокоментар Антона Геращенка журналістам "Радіо Свобода"

Россия озвучила условия перед переговорами в Стамбуле: чего Кремль требует от Украины

В новом правительстве Германии вспыхнул первый скандал - СМИ
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F63%2F67c5c59191d6e0928879d5aa7e47f72e.jpg)
Зеленский: оружие уже на складах, России не поможет даже 30 дней перемирия
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F554fc8014aba2d6d4c7d8d6f24505dcc.jpg)
В Мексике в прямом эфире убили кандидатку в мэры
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F70d695eb42a760e1dd3c7045eb2562d2.png)
Саудовская Аравия и Катар погасили долг Сирии перед ВБ
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F2%2F8c53e1d3623fff7ee73d4a9d102271ea.jpg)
Сибига подвел итоги встречи в Стамбуле
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F409b58e7cf7f6f706c4e64a719b108c5.jpg)