Володимир Школьник
  • Дата народження
    15 червня 1957
  • Країна
    Україна
  • Соцмережі
Володимир Школьник
5893

Володимир Школьник

Володимир Школьник: король нерухомості Києва, який безліч разів був на межі арешту

Володимир Школьник - Фото 1

Один з найбагатших людей України та найбільших гравців на ринку столичної нерухомості, а також успішний аграрний бізнесмен. Людина з бурхливим минулим, який в радянські роки ледь не потрапив за грати за свої нелегальні справи. Прославився як власник прав на створення всюдихода «Шерп» зі сумнівною репутацією.

1. Біографія
2. Сім'я
3. Освіта
4. Кар'єра і бізнес
5. Компромат і чутки
6. Декларація
7. Відео

Біографія

Володимир Школьник, біографія якого в останні роки починається цікавити все більше українців, визнаний одним з найбільш багатих і ініціативних підприємців країни.

Є президентом одного з найбільших українських холдингів - Forum Property Management Group. Крім того, бізнесмен з бурхливим минулим називається засновником «Аграрної технологічної компанії» і заводу Sherp, який виробляє незвичайні всюдиходи.

Один з найбільш цікавих і неординарних українських підприємців народився в 1957 році в Києві.

Сім'я

Володимир Школьник - Фото 2

Одіозний бізнесмен не любить поширюватися про своє особисте життя, проте деякі деталі його біографії все ж доступні у відкритих джерелах.

Володимир Школьник, дружина якого цікавить багатьох, сьогодні називає себе розведеним чоловіком.

Ім'я дружини і рід її діяльності мільйонер не розкриває з особистих мотивів. Однак, відомо, що Школяр є батьком двох дорослих дочок - Ірини та Вероніки.

У вільний від заробітку грошей час Школьник любить ходити на риболовлю і займатися йогою.

Освіта

Володимир Школьник - Фото 3

Володимир Школьник, Шерп якого є одним з найбільш відомих українських авто, є корінним киянином. У столиці тодішнього СРСР він закінчив рядову школу №183.

Мільйонер має і вищу освіту. Школьник закінчив Московський Державний педагогічний інститут імені М. Горького. «Король» київської нерухомості є професійним педагогом.

Кар'єра і бізнес

Володимир Школьник - Фото 4

 

Володимир Школьник, компромат на якого шукають багато його недоброзичливців, людина непростої долі. Свій трудовий шлях він почав ще в 1970-х роках.

Будучи студентом в одному зі столичних ВНЗ він займався незаконною в ті роки комерційною діяльністю.

Згідно з опублікованою інформацією, Влад Школяр (саме так мільйонер любить себе називати) торгував валютою.

Сам підприємець заявляв, що займався цим нелегальним в ті роки бізнесом вкрай вдало і став рублевих мільйонером.

Другим цікавим етапом в кар'єрі Школьника варто назвати часи «перебудови».

У 80-ті роки професійний педагог займався виробництвом металізованої плівки-упаковки для складання букетів. Даний бізнес також був не зовсім легальним і функціонував на не зовсім прозорих схемах, які схожі на сучасні відкати.

У 1989 році Володимир Школьник в черговий раз ледь не потрапив до в'язниці. Тоді в Україні організували боротьбу з підприємцями, які в ті роки в більшості своїй працювали «на межі закону» або зовсім поза рамках правової системи.

Перед розпадом СРСР Школяр разом з дружиною був змушений бігти в Ізраїль і використовувати свої єврейські корені заради порятунку власної свободи.

Однак, після 1991 року «везучому Школяру» пощастило і він зміг повернутися до рідного Києва і почати все з чистого аркуша.

У перші роки незалежності України Школяр знову почав займатися відомою йому справою - валютними спекуляціями. Саме в ті роки нинішній «король нерухомості» перетворився в доларового мільйонера і заробив стартовий капітал, необхідний для створення легальної імперії.

У 90-і роки Школяр починає інвестувати гроші в столичну нерухомість, потенціал якої ще не був розкритий. Він задумав реконструювати старі радянські будівлі і здавати їх в оренду для комерційного використання. Ідея була вкрай приваблива, а в її втіленні Школяру допомагав господар мережі «Фуршет» Ігор Баленко.

За часів правління Кучми було створено холдинг Forum Management Group, який сьогодні визнаний одним з найбільших в країні.

Робота з реконструкції застарілих будівель зробила Школьника мільйонером. 

В наші дні йому належить понад 124 тисяч квадратних метрів столичних офісів і будинків.

Найбільшими активами імперії Влада Школьника називають Forum West Side, площею понад 10 тисяч квадратних кілометрів. Бізнес-центр класу «В» знаходиться в жвавому місці - в районі станції метро «Шулявська». Також мільйонер зайнятий розвитком складу-мультімаркету «Книжкова біржа».

У планах Школьника є забудова промзони недалеко від станції метро «Видубичі». Там він планує створити офісні будівлі, готель і торговельний центр. Однак, реалізації масштабних планів заважають низка криз в нашій країні.

Крім того, Володимир Школьник називається власником «Аграрної технологічної компанії», що спеціалізується на вирощуванні зернових і олійних культур. Підприємство було засноване в 2004 році і сьогодні виробляє більше 250 тисяч тонн різної сировини в рік. Також його активом називають аналітичну лабораторію «Агротест», фахівці якої надають послуги з тестування грунту.

Були в його практиці і невдалі проекти. У 2013 році Школяр разом з групою партнерів за 10 мільйонів доларів придбав інтернет-магазин Fotomag, який пізніше був визнаний провальною інвестицією.

В останні три роки Володимир Школьник найчастіше потрапляє в публікації ЗМІ як виробник всюдиходів для армії під назвою «Шерп».

Авто даної моделі було названо фахівцями «танком на двох» і проводиться в Києві на столичному шосе 100.

Компромат і чутки

Володимир Школьник - Фото 5

Володимир Школьник є людиною з неоднозначною репутацією.

Згідно з офіційними даними, за часів Радянського Союзу він неодноразово перебував на межі арешту.

Кілька разів йому доводилося бігти з країни або «домовлятися» зі слідством.

Перші проблеми з законом у Школьника виникли в кінці 70-х років, коли його ледь не відправили за грати через здійснення нелегальних торгових операцій.

Нинішній «король нерухомості» продавав валюту «з під поли», а прибуток від операцій залишав собі і передавав своїм кримінальним босам.

Відзначимо, що шляхи виходу Школьника з тієї вкрай небезпечної ситуації так і залишився невідомим.

Ходили чутки, що Володимиру довелося йти на угоду зі слідством, що не сподобалося його колегам по незаконному в ті роки бізнесу.

Другий раз Школяр ледь не потрапив до в'язниці в 1989 році. Тоді правоохоронці УРСР почали боротьбу з першими вітчизняними мільйонерами. Підприємців звинувачували в незаконній діяльності, однак Володимир  дізнався про облаву і зумів втекти в Ізраїль. В Україну він повернувся вже після розпаду СРСР, коли всі кримінальні справи були проти нього закриті.

Об'єктом критики Школяр став в 2016 - 2018 роках, коли купив права на виробництво російського всюдихода-амфібії «Шерп». Зареєстроване на власника столичної нерухомості ТОВ Квадро Інтернешн значиться власником прав на транспортний засіб.

Користувачів Мережі шокувала «космічна» ціна на виріб українського мільйонера, оскільки за необхідні їм гроші можна купити кілька американських аналогів всюдихода більш високої якості.

Також водії «Шерпа» називають його ненадійним і складним в експлуатації транспортним засобом.

Декларація

Володимир Школьник ніколи публічно не розкривав інформації про свої доходи. Згідно з даними експертів, його стан на 2018 рік перевищує 90 мільйонів доларів. Лише оренда об'єктів нерухомості в Києві приносить йому більше 200 мільйонів гривень на рік. Також Школяр має безліч авто і предметів розкоші.

Відео

Згадки про персону